Zobacz więcej ofert pracy

Analityk

ClickAd S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3519 dni temu

Kreatywny butik mediowy
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Analityk
Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli lubisz branżę interaktywną i chciałbyś pracować przy ciekawych projektach internetowych, posiadasz wiedzę i doświadczenie oraz masz głowę pełną pomysłów - idealnie trafiłeś.

Opis stanowiska:
  • Przygotowanie raportów i analiz marketingowych (m.in. efektywność kampanii, komunikacja konkurencji, profile klientów)
  • Analiza działań marketingowych i kampanii pod kątem ich efektywności oraz optymalizowania kosztów
  • Współudział w organizowaniu i nadzorze nad przetargami dot. Mediów
  • Współudział w planowaniu kampanii reklamowych, bieżąca kontrola i nadzór nad rozliczaniem kampanii
Wymagania:
  • Bardzo dobrej znajomości mediów internetowych, mediów społecznościowych  oraz rynku reklamy internetowe
  • Bardzo dobra znajomość wskaźników mediowych
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi user centric tj. Google Analitics, Gemius traffic itp.
  • Bardzo dobra znajomość badań user centric
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami online do optymalizacji stron internetowych np.. Gemius heatmap, ClickTale itp..
  • Doświadczenia w pracy w agencji mediowej  lub agencji interaktywnej w zakresie analiz i raportowania
  • Dobra znajomość statystyki i ekonometrii
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office (Excel, Power Point) mile widziane znajomość  SPS
Oferujemy:
  • Ambitną pracę w kreatywnym butiku mediowym dla największych reklamodawców na rynku;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • Szeroka oferta szkoleń;
  • Młody dynamiczny zespół;
  • Praca pełna wyzwań w przyjaznej atmosferze.