Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Android Developer - Radio Interface Layer

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
śląskie, Warszawa
praca stacjonarna
3412 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 7-10-28410/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w dziedzinie najnowszych technologii, poszukujemy kandydatów na stanowisko Programisty Android chcącego rozwijać produkty oparte o ten system. Osoba ta dołączy do zespołu pracującego nad innowacyjnymi projektami rozwijającymi oprogramowanie na najnowsze urządzenia mobilne oparte na AndroidOS, w tym takie, które dopiero w niedalekiej przyszłości będą dostępne na rynku.

Miejsce pracy: Warszawa.

Do zadań kandydata na tym stanowisku należeć będzie:
- Utrzymanie i rozwój produktów opartych na platformie Android
- Praca z najnowszymi rozwiązaniami w nowoczesnych modelach smartphone-ów oraz tabletów
- Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym bądź telekomunikacyjnym, lub kierunki pokrewne
- Dobra znajomość języka Java lub C/C++
- Doświadczenie w programowaniu embedded
- Gotowość do podróży służbowych

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:
- Znajomość platformy Android.
- Znajomość warstwy Radio Interface Layer będzie dużym atutem.
- Doświadczenie z protokołami sieci komórkowych.
- Dogłębna znajomość implementacji TCP/IP w systemie Linux.
- Ogólna znajomość standardów 3GPP
- Podstawy SQLite
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Możliwość udziału w eksperymentalnych projektach oraz w programie ochrony praw autorskich
- Pakiet relokacyjny
- Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz szeroki pakiet benefitowy
- Doskonała lokalizacja biura

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w jęz. angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/