Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

Team Connect Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2956 dni temu

Team Connect to doświadczona firma technologiczna zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora  IT, działająca w modelu outsourcingu. Istniejemy od 2008 roku.

Stale eksplorujemy rynek w poszukiwaniu najlepszych specjalistów. Interesują Cię ciekawe i ambitne projekty? Jeżeli tak – pracuj z nami! Zapewnimy Ci bezpieczne i elastyczne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Chciałbyś poznać więcej szczegółów? Zadzwoń lub napisz - chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnej na platformę Android (faza analizy wymagań, projektowania, implementacji, testów i wdrożenia)
  • Ścisła współpraca z managerami, analitykami i testerami
  • Tworzenie kodu wysokiej jakości
Wymagania:
  • Dobra znajomość Android SDK oraz Android SDK Tools
  • Doświadczenie w zakresie rozproszonych systemów kontroli wersji jak np. Git, Mercurial
  • Znajomość systemów kontroli wersji: SVN lub GIT
  • Doświadczenia w programowaniu na platformę Android
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM
  • Znajomość architektury i UI systemu Android
  • Znajomość języków Java, HTML, CSS, AJAX, JavaScript, XSD, JSON
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w gronie osób z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Team Connect Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie."