Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole Ankieter Opole
Ankieter / Ankieterka

ATMOTERM S.A.
Opole
praca stacjonarna
3556 dni temu

ATMOTERM® S.A. w Opolu działa na rynku polskim i europejskim od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w inżynierii środowiska.
ATMOTERM® S.A. jest firmą z polskim kapitałem, której misją jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.

Szukasz pracy na wakacje? Chcesz zdobyć dodatkowe doświadczenie zawodowe? Chcesz się przyłączyć do działań na rzecz ochrony środowiska?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

W związku z realizacją projektu obejmującego inwentaryzację źródeł niskiej emisji na terenie miasta Opola, poszukujemy osób w charakterze:

Miejsce pracy: Opole

Główne zadania:
  • przeprowadzanie badania w terenie
  • wprowadzenie zebranych danych do narzędzia/arkusza obliczeniowego
  • weryfikacja poprawności wprowadzonych danych
Szukamy osób:
  • posiadających umiejętności komunikacyjne
  • o wysokiej kulturze osobistej
  • angażujących się w wykonywane zadania
  • dokładnych, skrupulatnych, rzetelnych
Oferujemy:
  • pracę dorywczą dla studentów/studentek umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności w okresie lipiec-wrzesień (termin do indywidualnego uzgodnienia)
  • współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926)."