Zobacz więcej ofert pracy

Ankieter/ka

Trenkwalder
Wrocław
praca stacjonarna
2327 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Ankieter/ka
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: ANK/WRO/1117
Obowiązki:
  • dwukrotne w ciągu dnia przejście przez obszar biura i zaznaczeniu bieżącego statusu miejsca pracy lub sali konferencyjnej (wolna/zajęta: z podaniem liczby osób korzystających),
  • zebranie danych oraz wprowadzanie ich w formularz MS Excel, na bieżąco, z dnia na dzień.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (przeszkolenie oraz materiały są w języku angielskim),
  • dyspozycyjność pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem, od 04.12. do 15.12.2017,
  • dyspozycyjność w terminie 30.11.2017 lub 01.12.2017 na przeszkolenie,
  • możliwość pracy w godzinach: 9:45 - 11:15 oraz 14:45 - 16:15 (przerwa między spisami jest również płatna),
  • umiejętność korzystania z MS Excel,
  • pełna dyspozycyjność w wymienionych terminach, na całość zlecenia.
Oferujemy:
  • możliwość podjęcia ciekawej pracy w oparciu o umowę-zlecenie (oferta pracy tymczasowej),
  • bardzo atrakcyjną stawkę: 20 zł brutto za godzinę, liczoną za każdą godzinę od podjęcia pierwszego spisu do zakończenia ostatniego spisu w danym dniu,
  • możliwość dorobienia do studiów/nauki, pogodzenia pracy z grafikiem w szkole,
  • możliwość wyboru jednej stałej lokalizacji we Wrocławiu.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.