Najnowsze oferty pracy

  • Kontroler jakości w magazynie logistycznym

    Schenker sp z o.o.   Komorniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zakres zadań: Administracyjna obsługa procesów magazynowych, Kontrola ilościowa i jakościowa produktów, Weryfikacja stanów magazynowych, Raportowanie jakościowych KPI, Sporządzanie raportów i analiz, Odpowiadanie na reklamacje, analizowanie ich przyczyn i opracowywanie działań...
Zobacz więcej ofert pracy

Aplikant Komorniczy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chodzieży Kordian Ostajewski
wielkopolskie
praca stacjonarna
4393 dni temu

Ogłoszenie numer: 203176, z dnia 2012-05-09

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chodzieży Kordian Ostajewski zatrudni osobę z pierwszego lub drugiego roku aplikacji komorniczej na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Wymagania

  • lojalność,
  • pracowitość,
  • rzetelność.

Oferujemy

  • rzetelne przygotowanie do egzaminu komorniczego
  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy (dot. aplikanta II roku)
  • atrakcyjną pracę w nowocześnie zorganizowanej kancelarii
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole