Zobacz więcej ofert pracy

Architekt Angular JS

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Wrocław
praca stacjonarna
2594 dni temu
W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: AJS/KB
Zadania:
  • przygotowywanie architektury dla nowych rozwiązań webowych,
  • analiza techniczna istniejących systemów (portale w technologiach: AngularJS, JavaScript, Polymer, PHP i innych),
  • rozbudowa portali o nowe moduły i komponenty,
  • wspieranie procesu knowledge transfer przy współpracy z zewnętrznym dostawcą oprogramowania,
  • prowadzenie zespołu programistów (zespół projektowy będzie składał się z kilku osób),
  • przygotowanie planów migracji technologicznej systemów na stos Java / Angular JS / Polymer.
Wymagania:
  • doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych,
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań Front-End, w tym znajomość Angular JS, PHP, LAMP, Symfony (Propel), JavaScript,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.
Firma oferuje:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet ubezpieczeniowy,
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne,
  • wyjazdy integracyjne,
  • szkolenia zawodowe i językowe,
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
  • wsparcie w relokacji,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162