Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-25

Informatyka / Programowanie

pomorskie, Gdańsk

2016-08-23

Architekt Oprogramowania- Ogłoszenie archiwalne

Praca Horyzont Doradztwo Personalne / Energetyka / Elektronika / Informatyka / Programowanie / pomorskie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej
z siedzibą w Częstochowie.

Architekt Oprogramowania

Nr Ref.: 3301

Zadania:
  • projektowanie i rozwój architektury oprogramowania AUTOSAR,
  • nadzór nad pracami zespołu projektowego, narzucanie wyborów projektowych,
  • tworzenie spójnej architektury w oparciu o wymagania klienta, zasady bezpieczeństw i wymogi systemów,
  • opracowanie dokumentacji w oparciu o standardy Automotive SPICE,
  • wsparcie programistów i integratorów w trakcie trwania projektu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o specjalności elektronika lub informatyka,
  • kilka lat doświadczenia na stanowisku Architekta Oprogramowania,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w rozwoju oprogramowania wbudowanego RTOS,
  • dobra znajomość architektury mikrokontrolerów,
  • dobra znajomość układów elektronicznych,
  • znajomość języka UML,
  • znajomość oprogramowania AUTOSAR będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę w prężenie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • stabilność zatrudnienia,
  • kontakt z nowoczesnymi technologami,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji,
  • rozbudowan ysystem szkoleń,
  • pakiet relokacyjny,
  • elastyczny czas pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 729.

Horyzont Doradztwo Personalne
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl