Zobacz więcej ofert pracy

Architekt systemowy

Profi-Data Sp. z o.o.
Szczecin, Szczecin, Gryfice
praca stacjonarna
4720 dni temu

PROFI-DATA (www.profidata.com.pl) - firma informatyczna realizująca projekty dla średnich i dużych klientów z sektorów ubezpieczeniowego, bankowego oraz publicznego, poszukuje do oddziałów w Szczecinie i Gryficach osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, Gryfice

Większość naszych projektów prowadzona jest w oparciu o Java EE. Dlatego nieustannie poszukujemy utalentowanych architektów języka Java, którzy pragną podjąć się nowych wyzwań i rozwijać w praktyce swoje umiejętności.

Zakres obowiązków

Język Java i platforma programistyczna Java EE są obecnie jednym z dominujących standardów w zakresie budowy wysoce skalowalnych, niezawodnych i bezpiecznych systemów informatycznych. Znajomość tej platformy daje pracownikowi gwarancję znalezienia ciekawej, rozwijającej i zarazem dobrze płatnej pracy. Od osób pracujących na stanowisku Architekt systemowy oczekujemy:

  • doświadczenia w projektowaniu złożonych systemów informatycznych
  • bardzo dobrej znajomości JEE i technologii pokrewnych
  • bardzo dobrej znajomości wzorców projektowych
  • doświadczenia w projektowaniu systemów z wykorzystaniem Spring/Hibernate
  • znajomości zagadnień związanych z architekturą usługową (SOA) oraz integracją systemów
  • chęci poznawania nowych technologii i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • aktywnego udziału w kształtowaniu polityki jakości firmy
  • umiejętności organizacji pracy zespołu deweloperskiego oraz wsparcia w zakresie rozbudowy i modyfikacji architektury aplikacji.
Nasze oczekiwania:

Najważniejsza jest dla nas nieprzeciętna inteligencja, umiejętność szybkiego uczenia się, kojarzenia faktów, myślenia nie tylko technicznego, ale również biznesowego, które pozwala lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Idealny kandydat będzie posiadał kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wspieraniu realizacji aplikacji internetowych w języku Java.

Oferujemy:

Swobodną atmosferę i elastyczny czas pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w ciekawych projektach. Współfinansujemy zdobywanie przez naszych pracowników certyfikatów firmy Sun Microsystems. Umożliwiamy współpracę zarówno na zasadach umowy o pracę, jak i działalności gospodarczej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)