Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ARCHITEKT WNĘTRZ

Interbiuro
Warszawa
praca stacjonarna
5673 dni temu

Ogłoszenie numer: 51757, z dnia 2008-11-05

Interbiuro

Firma Interbiuro od dziewięciu lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla wnętrz biurowych. Poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów architektonicznych przestrzeni biurowych
  • Projektowanie aranżacji przestrzeni biurowych
  • Wizualizacje wnętrz (np. 3ds max)
  • Projektowanie mebli
  • Współpraca z działem handlowym w zakresie spotkań z klientami i koordynacji projektów.
  • Wymagania

  • Biegła znajomość AutoCAD
  • Znajomość programów 3ds max, Photoshop, Corel
  • Kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy Mile widziana umiejętność: • Uprawnienia budowlane • Znajomość języka angielskiego • Doświadczenie w projektowaniu wnętrz.
  • Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę w młodym dynamicznym, zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie