Praca wielkopolskie Architektura

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Architekt / Asystent Architekta

    APA ARCHES sp. z o.o. sp.k.   Poznań    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy przy różnorodnych projektach architektonicznych. Pracę w dynamicznym i kreatywnym środowisku, gdzie liczy się innowacyjność i nowatorskie podejście do projektowania. Zespół doświadczonych profesjonalistów, gotowych podzielić się...
  • Asystent / Asystentka Architekta

    asystent
    3 dni
    Zakres obowiązków: wykonanie koncepcji architektonicznych w Revit; wykonywanie wizualizacji; wykonywanie plansz; sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji; przeprowadzanie analiz i projektowanie możliwości zabudowy powierzchni; wykonanie rysunków...
  • Dino Polska S.A.   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid) / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Przygotowywanie projektów z branży architektonicznej budynków handlowo-usługowych; Współpracę z pozostałymi branżystami biura projektowego; Wykonywanie rysunków w programie CAD;
    6 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej; Wykonywanie rysunków w programie CAD; Nadzorowanie procesu uzgodnień;