eBilet Polska, właściciel serwisu www.ebilet.pl, to lider sprzedaży oraz dystrybucji internetowej biletów w branży kulturalno-rozrywkowej. Nasz zespół stanowią młodzi, dynamiczni, kreatywni oraz ambitni ludzie, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Budujemy i rozwijamy firmę w oparciu o profesjonalizm oraz zaangażowanie naszych pracowników. Jeżeli szukasz ciekawych wyzwań zawodowych, chcesz budować swoją przyszłość wspólnie z nami i masz w sobie dużo entuzjazmu – dołącz do naszego zespołu!

Archiwalne oferty pracy

  • Specjalista ds. e-commerce

    eBilet Polska   Warszawa    praca stacjonarna
    2494 dni
    OPIS STANOWISKA: wsparcie w zakresie działań SEM/SEO; wsparcie w zakresie działań email marketingowych; wsparcie w zakresie działań w sektorze mediów społecznościowych; współpraca przy projektach związanych z rozwojem platformy; przygotowywanie raportów służących optymalizacji...
  • Specjalista ds. wprowadzania, aktualizacji oraz publikacji treści na portalu eBilet.pl

    2523 dni
    SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI: masz doświadczenie w korzystaniu z cms oraz umiesz obsługiwać programy graficzne przynajmniej na poziomie podstawowym; znane są Ci podstawowe zagadnienia związane z SEO i SEM; posiadasz tzw. lekkie pióro i masz wyczucie estetyki; masz analityczny umysł i...

eBilet Polska

al. Poniatowskiego 1 lok. 01.045

03-901 Warszawa