Firma „Łasuch” Paweł Matak jest firmą założoną w 2007 roku. Przez pierwsze lata działalności zdobywaliśmy doświadczenie w handlu wyrobami cukierniczymi oraz udoskonaliliśmy naszą ofertę o produkty, które w pełni zaspokajają potrzeby naszych klientów. Te kwestie spowodowały, że zaczęliśmy się wyróżniać, na tle firm konkurencyjnych i sukcesywnie zwiększać liczbę naszych klientów.

Dzięki młodemu zespołowi kierowanemu przez małżeństwo Kingę i Pawła Matak, firma nieustannie wdraża nowe technologie, które pozwalają nam sprawniej funkcjonować i spełniać oczekiwania klientów. Posiadamy flotę wyspecjalizowanych samochodów gwarantujących naszym klientom dostawę towarów zawsze w odpowiednich warunkach.

Archiwalne oferty pracy

  • "Łasuch" Paweł Matak
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    617 dni
    Zakres obowiązków: Realizacja celów sprzedażowych, Pozyskiwanie nowych klientów, Bieżąca analiza i obsługa istniejących klientów, Budowa długoterminowej relacji z klientami, Spotkania z klientami w terenie; Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Wymagania: Doświadczenia w handlu i...

"Łasuch" Paweł Matak

Tajemnicza 8

05-252 Karpin