Firma z branży Architektury wnętrz. Producent nowoczesnych systemów aluminiowych drzwi ukrytych i materiałów ściennych. Showroom w Warszawie.

Archiwalne oferty pracy

  • Logistic and Sales Manager

    PIU Design   Warszawa    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    505 dni
    Opis stanowiska: obsługa zamówień Klienta; logistyka transportów, dostaw, montaży; fakturowanie (Optima) dobra obsługa pakietu MS Office (Excel, Outlook, PowerPoint, etc. Poszukujemy osobę do zasilenia działu handlowego producenta drzwi ukrytych, wysokich. Aplikację prześlij na adres: do 10.01.2023.
  • Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży

    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    841 dni
    Organizacja Biura Handlowego; Kontakt z Klientem; Współpraca z dostawcami; Znajomości pakietu MS Office (Excel, Outlook, PowerPoint, etc.) Fakturowanie (Optima) 6Prowadzenie CRM;

    1231 dni
    Logistyka transportów, dostaw, montaży; Współpraca z dostawcami; Znajomości pakietu MS Office (Excel, Outlook, PowerPoint, etc.) Fakturowanie (Optima) Doświadczenie min. 5 lat;