Styl Drzewa Sp. z o.o. - Prężnie rozwijająca się firma, mająca duże doświadczenie w produkcji, sprzedaży i montażu drzwi, podłóg i schodów z drewna dębowego.

Archiwalne oferty pracy

  • Styl Drzewa Sp. z o.o.
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat   4 950 - 8 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    469 dni
    Warunki: umowa o pracę; praca od zaraz; pełny etat; praca stacjonarna; Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa klienta; Praca w firmowym salonie sprzedaży; Praca z architektami, projektantami i wykonawcami; Realizacja planów sprzedażowych; Planowanie i koordynacja prac montażowych;...
  • Specjalista ds. sprzedaży

    Styl Drzewa Sp. z o.o.   Białystok    praca stacjonarna
    1174 dni
    Opis stanowiska: Profesjonalna obsługa klienta; Praca w firmowym salonie sprzedaży; Praca z architektami, projektantami i wykonawcami; Realizacja planów sprzedażowych; Planowanie i koordynacja prac montażowych; Planowanie dostaw i koordynowanie zamówień;