Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Od 1986 roku świadczymy usługi w zakresie budowy, przebudowy, remontów i utrzymania tramwajowej, kolejowej oraz metra.

Archiwalne oferty pracy

  • Inżynier Budowy

    TORKARSSON SP. Z O.O. SP. K.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    98 dni
    Zakres obowiązków: kontrolowanie robót pod względem zgodności z dokumentacją projektową, harmonogramem robót i BHP, koordynowanie i nadzór prac ekip roboczych, koordynowanie zamówień i weryfikacja sprzętu, transportów, materiałów i usług niezbędnych do realizacji budowy, udział w...

    TORKARSSON   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    196 dni
    Zakres obowiązków: kontrolowanie robót pod względem zgodności z dokumentacją projektową i harmonogramem robót, koordynowanie i nadzór prac ekip roboczych, koordynowanie zamówień i weryfikacja sprzętu, transportów, materiałów i usług niezbędnych do realizacji budowy, udział w...

    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    282 dni