Zakłady Mięsne „Zakrzewscy” to rodzinna firma założona w 1994 r. przez Dariusza i Janusza Zakrzewskich, należąca dziś do czołówki polskich producentów mięsa. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Kosowie Lackim. Jest to nowoczesny zakład produkcyjny, w którym najlepsze tradycje przemysłu mięsnego łączą się z wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanymi technologiami.

Archiwalne oferty pracy

  • Koordynator Ekspedycji

    Zakłady Mięsne Zakrzewscy Sp. z o.o.   Szczuczyn    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    48 dni
    Zarządzanie zespołem osób odpowiedzialnych za proces załadunku oraz ćwiartowania półtusz wołowych; Nadzór nad wysyłką towarów z Zakładu, kontrola jakościowa i ilościowa wysyłki; Nadzór nad właściwym przygotowanie i magazynowaniem towarów przeznaczonych do wysyłki; Nadzór na...
  • Kontroler Jakości

    specjalista (mid)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    131 dni
    kontrolowanie przebiegu procesów produkcyjnych pod względem jakościowym, sprawdzanie jakości mięsa, zgodności ze specyfikacjami i wymaganiami klientów, prowadzenie dokumentacji jakościowej w trakcie trwania produkcji, przeprowadzanie wewnętrznych badań, szkolenie personelu produkcyjnego...
  • Kierowca C+E

    Zakłady Mięsne Zakrzewscy Sp. z o.o.   Szczuczyn    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    131 dni
    dowóz bydła do ubojni.
  • Ubojowiec/ Rozbieracz- Wykrawacz

    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    202 dni
    Opis stanowiska obróbka tuszy wołowej zgodnie z procesem technologicznym i obowiązującą normą; segregacja towaru zgodnie ze specyfikacją;

    202 dni