Dynamiczna Firma Pośrednictwa Pracy – Poznaj Timing! Działamy na rynku od 2004 roku, dedykując się wspieraniu naszych klientów w znalezieniu odpowiednich pracowników do zadań w Holandii. To już tysiące osób zaufało nam, przybywając z różnych zakątków Polski. Naszym priorytetem jest satysfakcja naszych pracowników. Bez względu na to, czy celujesz w stałą pracę czy sezonową okazję, z nami odkryjesz najlepszą ofertę, uwzględniającą Twoje upodobania i oczekiwania. Daj sobie szansę na pracę w Holandii i realizację marzeń! Współpracujemy z ponad stu firmami, obejmującymi sektory logistyczny, produkcyjny oraz ogrodniczy. Szukamy specjalistów, pracowników produkcyjnych i osób do prac w szklarniach. Ważne, byś był pełen energii, dobrze zorganizowany i oddany swojej pracy z pasją. Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy, wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 470. Tworzymy swoje sukcesy na zaufaniu i profesjonalizmie – to nasza obietnica dla Ciebie!

Archiwalne oferty pracy

  • Operator produkcji

    Timing Sp. z o.o.   Holandia, Oldenzaal
    pracownik fizyczny  pełny etat   66,70 zł brutto/godz.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    62 dni
    Jako operator jesteś odpowiedzialny za ustawienie, monitorowanie i dostosowanie całego procesu pakowania i produkcji. Masz wymagające stanowisko, na którym ponosisz odpowiedzialność za cały proces. Każdego dnia jesteś zajęty budową i demontażem linii oraz monitorujesz proces, na...
  • Monter rurociągów

    Timing Sp. z o.o.   Holandia, Rotterdam
    pracownik fizyczny  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    62 dni
    Opis stanowiska Cięcia, gięcia, montowania i instalowania rur zgodnie z rysunkami izometrycznymi i schematami. Praca z materiałami ze stali i stali nierdzewnej. Spawanie/klejenie sczepne.
  • Operator maszyn CNC

    Timing Sp. z o.o.   Holandia, Losser    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    62 dni
    Opis stanowiska obsługa i ustawianie parametrów maszyn CNC (frezerek/tokarek) dostosowywania programu w zależności od produkowanych detali; kontrola jakości produkowanych części; stosowanie narzędzi pomiarowych;

    93 dni
  • Pracownik magazynu

    Timing Sp. z o.o.   Holandia, Bergen op Zoom
    pracownik fizyczny
    156 dni
    Zadania: Kompletowanie zamówień. Planowanie (uzupełnianie półek). Sortowanie, zabezpieczanie i liczenie produktów. Skanowanie produktów. Przygotowywanie zamówień do wysyłki. Kontrolowanie produktów pod kątem jakości.

Timing Sp. z o.o.

Koraszewskiego 7-9

45-011 Opole