Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Kierownik ds. Marki Niemcy
Artist Relations Manager

Warwick GmbH & Co.Music Equipment KG
Niemcy
praca stacjonarna
2493 dni temu

Ogłoszenie numer: 1703484, z dnia 2017-07-18

Firma Warwick GmbH & Co Music Equipment KG, rozbudowując zespół pracowniczy w Markneukirchen/Niemcy poszukuje odpowiednio wykwalifikowanych osób, które swoim zaangażowaniem wniosą wkład w dalszy rozwój firmy.
Zostań członkiem naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Nr Ref.: Artist Relations Manager

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie topowych artystów oraz zachęcanie ich do promowania marki
  • Budowanie świadomości produktowej wśród artystów
  • Komunikacja z artystami oraz nawiązywanie współpracy endorserskiej
  • Motywowanie artystów do wspierania działań promocyjnych firmy
  • Dbanie o relacje z już współpracującymi artystami

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego potrzebna w codziennej pracy
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Szukamy osoby ze środowiska muzycznego, najlepiej gitarzysty czy basisty
  • Znajomość instrumentów muzycznych, produktów powiązanych szczególnie z gitarą i basem
  • Znajomość rynku muzycznego, panujących na nim trendów, topowych zespołów
  • Elastyczność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Swobodne poruszanie się w środowisku Windows oraz MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy, dbałość o szczegóły
  • Umiejętna interakcja z innymi działami firmy

Oferujemy

  • Rozwojowa oraz pełna wyzwań praca w międzynarodowym zespole
  • Nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę