Asystent / Asystentka ds. księgowych

Valentis Polska Spółka z o.o.

Warszawa

15 dni temu

Valentis A.G. jesteśmy szwajcarską firmą farmaceutyczną, producentem takich marek jak: Kinon, Flexus, Kerabione. Nasze produkty są bardzo starannie i odpowiedzialnie dobierane. Najważniejsze dla nas jest dobro i zdrowie pacjentów.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • kontrola faktur pod względem formalnym i rachunkowym
  • prawidłowe i terminowe wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu
  • sporządzanie zestawień i raportów
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji księgowej
  • bieżące wsparcie Działu finansowo-księgowego
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu ekonomicznym, finansowym)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy i dokładność
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość programu Raks SQL
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w zgranym i młodym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma farmaceutyczna, producent preparatu Flexus, laureat ogólnopolskiego konkursu „ZŁOTY OTIS 2011"

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Rekrutują z Praca.pl