Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wąsosz
Asystent/Asystentka Zootechnika

KST Konsulting sp. z o.o.
Wąsosz
pracownik fizyczny / asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
202 dni temu

W imieniu naszego klienta gospodarstwa „Nad Baryczą” Sp. z o.o., k./Rawicza, poszukuje osobę na stanowisko asystenckie zootechnika do  pracy ze stadem 520 krów rasy Montbeliarde oraz Holstein. Jednostka mleczna jest zmodernizowana, stworzona jest nowoczesna hala udojowa Boumatic.

Mile widziane osoby bez doświadczenia chcące nauczyć się pracy w dużym gospodarstwie, oraz obsługi nowoczesnych programów do zarządzania stadem.

Zadania

  • Zarządzanie stadem.
  • Prowadzenie dokumentacji stada.
  • Zarządzaniem krowami do zasuszania oraz porodówką.

Oczekiwania

  • Wykształcenie zootechniczne.
  • Doświadczenie nie wymagane
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Chęć do podjęcia pracy w wysokich standardach w celu osiągnięcia założonych celów.
  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • Możliwość bezpłatnego zakwaterowania na terenie gospodarstwa
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • Wdrożenie i wsparcie