Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent działu handlowego

AHT coolingsysyems
Warszawa
praca stacjonarna
6293 dni temu

Ogłoszenie numer: 26774, z dnia 2007-02-23

Przedstawicielsteo austriackiej firmy AHT Coolingsystems www.aht.at

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Samodzielne stanowisko asystenta w dziale handlowym. Organizacja biura koordynacja zamowien.kontakt z klientami,oferty handlowe,organizacja działań serwisowych.Branza profesjonalne urzadzenia chłodnicze.LIDl,Pepsi,Zywiec.

Wymagania

Doswiadczenie w dziale handlowym mile widziane,ale ajwazniejsza jest ambicja i dobra organizacja pracy bez nadzoru. Konieczny jezyka angielski lub niemiecki w stopniu konwersacyjnym.

Oferujemy

Wynagrodzenie podstawowe + prowizja. Szkolenia