Zobacz więcej ofert pracy

Asystent - Informatyk

ENVISTAR
Łódź
praca stacjonarna
2624 dni temu

Pod szyldem Envistar kryje się przedsiębiorstwo, które od 2009 roku dostarcza klientom wysokiej jakości rozwiązania powszechnie znane jako outsourcing procesów. Naszą specjalnością jest usługa znana jako „zatrudnienie zewnętrzne”, polegająca na dostarczaniu kontrahentom dodatkowych zasobów odpowiednio wykwalifikowanej siły roboczej.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy:

Do naszego oddziału w Łodzi chętnie zatrudnimy osobę niepełnosprawną do pracy na stanowisku Asystent-Informatyk. Poszukiwany kandydat to osoba rozpoczynająca karierę zawodową (mile widziane osoby kończące studia), posiadająca wiedzę i umiejętności w zakresie administrowania danymi oraz zarządzania lokalną siecią informatyczną. Zakres obowiązków obejmuje takie zagadnienia jak:

  • bezpieczeństwo danych (w  tym ochrona danych osobowych),
  • konfigurowanie urządzeń IT,
  • wsparcie dla pracowników merytorycznych firmy w zakresie IT,
  • zarządzanie witrynami internetowymi firmy.

Mile widziane są osoby posiadające podstawowe umiejętności w zakresie projektowania graficznego (Corel, Photoshop).

Możliwości rozwoju…
Wybranej osobie zapewnimy stabilne zatrudnienie, dobre warunki finansowe, a także możliwość dalszego rozwoju zawodowego (szkolenia, dofinansowanie nauki). Oczywiście możliwy jest także awans w ramach naszych coraz bardziej rozrastających się struktur. UWAGA: dla osób spoza Łodzi możemy zorganizować tymczasowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, pożądany profil: informatyka, administracja IT
  • dobra znajomość aplikacji Microsoft (Office, Sharepoint, Dynamics CRM)
  • praktyczne umiejętności zarządzania niedużymi sieciami IT

Pożądane:

  • orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym
  • prawo jazdy kat. B (aktywny kierowca)

Mile widziane:

  • zainteresowanie problematyką bezpieczeństwa danych, w tym ochrony danych osobowych
  • znajomość języka rosyjskiego

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę - dobre warunki finansowe
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego - szkolenia, dofinansowanie do nauki
  • możliwość pomagania innym ludziom w ramach naszych projektów społecznych