Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent/ka Dyrektora Oddziału (praca tymczasowa na okres ok. 1,5 roku)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
3374 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Nr Ref.: 3-19-31403/PC

Opis stanowiska:
Jeżeli w bardzo dobrym stopniu posługujesz się językiem niemieckim, swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, posiadasz doświadczenie w pracy administracyjnej i chciałbyś/chciałabyś zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji zapraszamy do złożenia aplikacji!

Dla jednego z naszych Klientów pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka Dyrektora Oddziału (praca tymczasowa - zastępstwo na okres około 14 miesięcy)
Lokalizacja: Warszawa

Do Twoich zadań należeć będzie:
- wsparcie administracyjne pracy Dyrektora Oddziału,
- przyjmowanie gości i obsługa spotkań,
- zarządzanie kalendarzem spotkań Przełożonego,
- organizacja pracy biura i zarządzanie korespondencją,
- sporządzanie raportów/prezentacji ,
- organizacja podróży służbowych oraz rozliczanie kosztów delegacji,
- zamawianie materiałów biurowych,
- prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe (mile widziane ukończone studia na kierunku germanistyka),
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- duże zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres około 14 miesięcy,
-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/