Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka działu księgowości

Logart Personnel Consulting
Warszawa
praca stacjonarna
2538 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, firmy świadczącej usługi z zakresu kadrowo-płacowego, badań sprawozdań finansowych, rachunkowości, doradztwa finansowego i podatkowego, poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr ref.: K/12/2016
Zadania:

Wspieranie doświadczonych pracowników w wykonywaniu codziennych obowiązków operacyjnych, w tym m.in.:

  • Wprowadzanie danych księgowych do systemu dla kilku klientów firmy (w systemie Symfonia),
  • Pomoc w kontroli formalno-rachunkowej dokumentów oraz ewidencji faktur,
  • Pomoc w uzgadnianiu i księgowaniu dokumentów zakupu, sprzedaży, rozrachunków, ewidencji wyciągów bankowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność,
  • Zamiłowanie do pracy z danymi.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie świadczącej usługi finansowo-księgowe,
  • Pracę na pełen etat w stale rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w komfortowym biurze w centrum Warszawy.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Potwierdzam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.