Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka Działu Księgowości

Human Capital Masters Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2515 dni temu

Ogłoszenie numer: 1687433, z dnia 2017-06-21

Human Capital Masters jest firmą doradztwa personalnego oraz selekcji i rekrutacji specjalistów średniego i wyższego szczebla, należącą do grupy HC&IT Masters Group. Nasi Konsultanci to eksperci z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach również z dziedzin, które reprezentują. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji stałej (Search & Selection), pracy tymczasowej oraz outsourcingu pracowników, doradztwa HR, Executive Search, ouplacementu i coachingu oraz outsourcingu procesów
rekrutacyjnych (RPO). Wspieramy Klientów polskich i międzynarodowych z różnych sektorów, niezależnie od ich wielkości oraz lokalizacji geograficznej.

Dla naszego Klienta – prestiżowej kancelarii prawnej, szukamy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz bieżące wsparcie działu w codziennych obowiązkach
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Wykonywanie prostych księgowań
  • Wystawianie faktur sprzedaży, a także not księgowych oraz korygujących
  • Wprowadzanie i realizacja przelewów i opłat sądowo-skarbowych
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość) – mile widziane także osoby w trakcie studiów
  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości
  • Mile wdziane doświadczenie w pracy w dziale księgowym (staże lub praktyki)
  • Dobra znajomość MS Excel oraz Word
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania czasu pracy, a także dokładność i staranność
  • Pozytywne nastawienie, energia oraz entuzjazm do pracy
  • Osobowość Kandydata jest dla nas kluczowa – szukamy osoby otwartej, komunikatywnej, zaangażowanej i zmotywowanej do pracy w dziale księgowości

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3-miesięcznym okresie próbnym)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, a także możliwość dalszego rozwoju w obszarze księgowości
  • Stabilne zatrudnienie w kancelarii o ugruntowanej pozycji
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy
  • Owoce, soki oraz inne „umilacze” w codziennej pracy