Podobne oferty pracy

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.
Ponad 30-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami,
wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem naszej firmy.

W związku z rozbudową działu szukamy osób na stanowisko:

Asystent/ka Działu Zakupów
Miejsce pracy: Pruszków

Miejsce wykonywania pracy: Pruszków
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • Zaopatrzenie zakładu w materiały produkcyjne
  • Nadzorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw
  • Wyjaśnianie spraw związanych z reklamacjami w zakresie jakości i ilości dostarczonego towaru
  • Kontakt z dostawcami, wysyłanie zapytań ofertowych
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Wprowadzanie zamówień do systemu CDN XL
  • Wystawianie dokumentów magazynowych, m.in. PZ, RW, PW, MMW oraz MMP
  • Kompletowanie dokumentów zakupu
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu CDN XL lub innego programu ERP
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Kartę Benefit System
  • Pracę od zaraz w zespole profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

 lub na adres:

rekrutacja@maan.pl

Poznaj stanowisko: Asystent ds. Zakupów

Asystent do spraw zakupów jest osobą odpowiedzialną za dokonywanie bieżących zakupów wewnątrz firmy lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku analizuje informacje o dostępnych dostawcach danych produktów i dokonuje wyboru samodzielnie lub w konsultacji z kierownikiem działu zakupów. Po dokonanej transakcji sporządza szczegółowy raport, który przekazuje przełożonym – w tym przypadku ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl