Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Asystent/ka Księgowej

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Rokietnica k/Poznania
praca stacjonarna
5828 dni temu

Ogłoszenie numer: 45450, z dnia 2008-06-16

Firma Serwis Personalny Sp. z o.o.(1428/3), jest jedną z dynamicznie się rozwijających Agencji Zatrudnienia na terenie Poznania. Zajmuje się poszukiwaniem pracy dla osób chętnych zarówno w kraju jak i za granicą. Istnieje już od 2003 roku.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Rokietnica k/Poznania

Nr Ref.: AK/SP/Rok

Opis stanowiska

Pilnie poszukujemy osoby uczącej się, która mogłaby wykonywać pomocnicze czynności księgowe. Wszystkie osoby zainteresowane proszę o kontakt w jak najkrótszym czasie!!! Podstawowe obowiązki: * wprowadzanie wyciągów bankowych * uzgadnianie sald kont banku z księgową główną * kontrola formalno- rachunkowa faktur zakupowych * wprowadzanie fv krajowych * sporządzanie not księgowych * pomoc przy sporządzaniu deklaracji VAT * pomoc w bieżących pracach działu księgowego

Wymagania

* znajomość zagadnień z dziedziny księgowości * umiejętności analityczne * rzetelność i skrupulatność * dobra organizacja pracy * status osoby uczącej się * komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* praca w młodym, ambitnym zespole, * praca w międzynarodowej rozwijającej się firmie, * możliwość rozwoju zawodowego