Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka w dziale księgowości

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2672 dni temu

Ogłoszenie numer: 1484714, z dnia 2017-01-16

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 001/księgowość/2017

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:
• Księgowanie wybranej kategorii faktur kosztowych;
• Zakładanie i modyfikacja kontrahentów w systemie finansowym, w tym bieżąca korespondencja w j. angielskim lub francuskim;
• Weryfikacja wybranych rejestrów VAT zakupu;
• Wysyłka informacji do sprawozdań;
• Prace administracyjne, np. archiwizacja dokumentów, skanowanie, faxowanie, kserowanie, zamawianie materiałów biurowych, inne czynności administracyjne;
• Pomoc pozostałym członkom zespołu w ich obowiązkach.

Wymagania

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji jeżeli:
• Chcesz pracować w dziale księgowości międzynarodowej firmy;
• Dobrze znasz Excel oraz język angielski (komunikacja ze współpracownikami z zagranicy);
• Jesteś otwart(a)y i poważnie podchodzisz do powierzonych obowiązków;
• Cechuje cię skrupulatność, systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu;
• Chętnie pomagasz innym członkom zespołu oraz współpracujesz z wieloma osobami;
• Lubisz pracę w dynamicznym środowisku.

Oferujemy

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
• Zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową
• Miłą atmosferę i środowisko pracy;
• Dostęp do benefitów na preferencyjnych warunkach
• Prace z dostępem do wielu zniżek (pizza, teatr, i wiele innych)

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.