Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka Wydawcy

Wydawnictwo C. H. Beck Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2444 dni temu

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: ST/L1/09/2017

www.legalis.pl  |  www.beck.pl

Główne zadania:
  • pomoc w koordynowaniu i prowadzeniu projektów wydawniczych oraz redagowaniu tekstów
  • śledzenie bieżących zmian aktów prawnych i planowanych nowelizacji ustaw
  • sprawdzanie poprawności powoływanych przez autorów aktów prawnych, orzeczeń, glos i komentarzy
  • bieżące prace biurowo-organizacyjne
Wymagania:
  • student/studentka II lub III roku studiów prawniczych (dzienne, wieczorowe lub zaoczne)
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, min. 30 h tygodniowo
  • sumienność, dokładność, dociekliwość, spostrzegawczość i bardzo dobra organizacja pracy
  • obsługa komputera na poziomie średnio zaawansowanym (Word, Excel)
  • znajomość Systemów Informacji Prawnej
  • aktualna wiedza na temat zmian z zakresu prawa
  • chęć nauki i rozwoju
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • wsparcie merytoryczne i szkolenie przygotowujące do pracy
  • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • zdobycie doświadczenia w prestiżowej firmie