Podobne oferty pracy

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent/ka Zarządu
Miejsce pracy: Poznań, Suchy Las (pow. poznański)

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie organizacyjne biura Zarządu;
  • Koordynacja zlecanych projektów;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji;
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby Zarządu;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajomość branży fashion będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Imprezy integracyjne;
  • Bogaty pakiet socjalny m. in. Karta MultiSport, opieka medyczna;
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na nasze kolekcje;
  • Możliwość pracy z najlepszymi markami modowymi;
  • Dla najlepszych możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur Gomez.

Poznaj stanowisko: Asystentka Zarządu

Asystentka zarządu to osoba, która otrzymuje poważniejsze zadania niż sekretarka, jest to samodzielne stanowisko. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl