Praca.pl Praca Dolnośląskie Technik Agrobiznesu Dolnośląskie
Asystent Kierownika Produkcji Polowej

KST Konsulting sp. z o.o,
dolnośląskie
praca stacjonarna
3571 dni temu

Ogłoszenie numer: 488796, z dnia 2014-07-28

KST Konsulting poszukuje osoby  na stanowisko Asystenta Kierownika Produkcji Polowej. Osoba ta będzie uczestniczyć w zarządzaniu produkcją roślinną gospodarstwa użytkującego 2700 ha ziemi w województwie dolnośląskim, okolice Rawicza. Rośliny uprawiane to m.in. zboża, rośliny oleiste, kukurydza, lucerna oraz trawy. Stanowisko skierowane jest do osób posiadających doświadczenie w produkcji roślinnej i mechanizacji. Jest to stanowisko kierownicze dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności i poszerzać doświadczenie zawodowe na gospodarstwie. KST oferuje specjalny program rozwoju zawodowego dla pracowników.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Pomoc Kierownikowi Produkcji Polowej gospodarstwa
  • Zarządzanie ludźmi oraz parkiem maszynowym
  • Inspekcja upraw i agronomia
  • Integracja systemów rolnictwa precyzyjnego
  • Planowanie pracy

Wymagania

  • Osoba mająca kwalifikacje w produkcji roślinnej lub mechanizacji
  • Doświadczenie w pracy na gospodarstwie rolnym
  • Gotowość do przyjmowania wyzwań
  • Umiejętność zarządzania ludźmi
  • Zorientowanie na jakość i wysokie standardy pracy
  • Dobra znajomość komputera, organizacja pracy oraz komunikatywność
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Praca z zakwaterowania na gospodarstwie.