Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Technicznego

    WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    KANDYDAT BĘDZIE ODPOWIADAŁ ZA PRAWIDŁOWE I TERMINOWE REALIZOWANIE ZADAŃ DZIAŁU TECHNICZNEGO, W SZCZEGÓLNOŚCI: kierowanie i planowanie pracy zespołu technicznego; przygotowywanie harmonogramów technicznych; obsługę techniczną prób i wydarzeń artystycznych wystawianych w kraju i za...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Kierownika Produkcji

TAKO MEDIA
Wrocław
praca stacjonarna
1981 dni temu

Ogłoszenie numer: 2179430, z dnia 2018-12-06

 Firma Tako Media Sp. z o.o. Sp. k., producent seriali telewizyjnych takich jak "Dlaczego ja?",

"Trudne sprawy", "Pamiętniki z wakacji"

w związku z realizacją nowych projektów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Jeśli szukasz ciekawej pracy w młodym, dynamicznym zespole wyślij swoje CV.
  • Zdjęcia do naszych produkcji realizowane są także w weekendy, stąd osoby uczące się prosimy o wzięcie tego pod uwagę.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość obsługi komputera (środowisko MS Windows)
  • Mile widziana znajomość branży filmowej

Oferujemy

  • Umowę o dzieło i zlecenia lub B2B