Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent Konsultanta

Astron Business Services Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6363 dni temu

Ogłoszenie numer: 25098, z dnia 2006-12-21

jest firmą o korzeniach angielskich świadczącą usługi w zakresie Business Process Outsourcing, w szczególności przetwarzania dokumentów oraz ich obiegu, organizowania archiwum, Print Management oraz innych usług spełniających bardzo specjalistyczne wymagania klienta.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AK/12

Opis stanowiska

W związku z nowym projektem pilnie poszukujemy do naszego biura w Warszawie pracowników na stanowisko Asystenta Konsultanta. Wybrane osoby odpowiedzialne będą za przygotowywanie prezentacji w języku niemieckim dla jednego z naszych Klientów zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia wyższego (ewentualnie studenci ostatnich lat studiów), - biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie, - bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, - dyspozycyjności, - kreatywności, - orientacji na wyniki, - dobrej organizacji pracy, - zaangażowania w powierzone obowiązki, - umiejętności adaptacji w nowym środowisku.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku - szkolenia - możliwości rozwoju zawodowego