Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent Projektanta

DTH Selection
Poznań
praca stacjonarna
4862 dni temu

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering oraz media & marketing.

Naszym klientem jest globalny dostawca profesjonalnych rozwiązań technicznych dla budownictwa.

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: 03/AP/PAPL

Zakres obowiązków:
  • samodzielne przygotowywanie ofert cenowych,
  • sporządzanie projektów wykonawczych deskowań wraz z zestawieniem sprzętu,
  • wykonywanie obliczeń niezbędnych dla potrzeb projektu wykonawczego we współpracy z przełożonym,
  • doradztwo techniczne w zakresie systemów deskowań i rusztowań,
  • współpraca z działem handlowym i logistyką.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa lub pokrewne,
  • znajomość technologii robót żelbetonowych,
  • podstawowa znajomość statyki budowli i programów komputerowych do obliczeń statycznych: RM-WIN, ROBOT,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość programu AutoCAD,
  • samodzielne projektowanie nieskomplikowanych konstrukcji.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji o ustabilizowanej pozycji na rynku,

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl