Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego

Emmerson SA
Gdańsk
praca stacjonarna
5251 dni temu

Ogłoszenie numer: 87446, z dnia 2010-01-29

Emmerson SA

Emmerson Evaluation Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się wyceną nieruchomości, wchodzącą w skład grupy kapitałowej EMMERSON. Głównym obszarem działania firmy jest wycena nieruchomości na potrzeby instytucji samorządowych, firm developerskich, leasingowych, banków, jak również klientów indywidualnych. W najbliższej przyszłości Spółka zajmuje się również audytem energetycznym budynków. W związku z utworzeniem nowego oddziału w Trójmieście, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: ARM/10/Gdańsk

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie wycen nieruchomości mieszkaniowych oraz monitoring i analizę rynku nieruchomości.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowana specjalność związana z gospodarką nieruchomościami lub studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości
  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie wyceny (ewentualnie pokrewnej)
  • Mile widziana umiejętność kosztorysowania prac budowlanych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, terminowość, zapał i chęć do szybkiego uczenia się, podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • możliwość odbycia praktyk w zawodzie rzeczoznawcy majątkowego oraz zdobycia niezbędnego doświadczenia