Podobne oferty pracy

Nordsped Sp. z o. o. Sp. k. - wiodąca polska spedycja, działająca na rynku krajowym i międzynarodowym. Naszą misją jest solidność, odpowiedzialność za powierzony towar oraz efektywność.

Asystent spedytora międzynarodowego
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Nadzór oraz koordynacja pracy pojazdów;
  • Bieżące utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z firmami transportowymi;
  • Prowadzenie dokumentacji niezbędnej do organizacji transportu.
  • Bezpośrednie wsparcie działań Spedytora w procesie realizacji zleceń transportowych;
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej Firmie;
  • Możliwości zdobycia doświadczenia w branży transportowej;
  • Dużą samodzielność pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w przyjaznym  zespole oraz dobrą atmosferę.

Wymagania:
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym  swobodną komunikację;
  • Zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Spedycji

Specjalista do spraw spedycji to w praktyce nazwa stanowiska wymienna ze spedytorem. Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl