Podobne oferty pracy

PRIMAMODA to prestiżowa marka zajmująca się sprzedażą najwyższej klasy obuwia oraz torebek. Podążając za oczekiwaniami klientów, stale wprowadzamy coraz to nowe produkty i akcesoria. Cechuje je wyjątkowa precyzja wykonania, dbałość o detale oraz najwyższej jakości materiały. Butiki PRIMAMODA znajdują się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych, kolekcje wpisują się w najnowsze światowe trendy, a bogata oferta pozwala zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta naszych klientów. Zapraszamy na naszą stronę: www.primamoda.com.pl

Aktualnie poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Asystent Sprzedawcy
Miejsce pracy: Katowice

Jeśli dysponujesz wolnym czasem i chciałbyś w ramach elastycznie dopasowywanego grafiku wesprzeć organizacyjnie naszych Sprzedawców – dołącz do naszego zespołu!
Potrzebujemy wsparcia głównie w weekendy, dlatego zachęcamy również studentów uczących się w trybie dziennym.

Twoje obowiązki:
  • pomoc organizacyjna w pracy Salonu
  • wsparcie zaplecza magazynowego
  • dbanie o estetyczny wygląd sali sprzedażowej
  • przygotowywanie towarów dla Sprzedawcy
  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy
Nasze oczekiwania:
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • odpowiedzialność, sumienność i uczciwość
  • dbanie o dobry wizerunek PRIMAMODA
Z naszej strony oferujemy:
  • pracę w renomowanej, nowoczesnej firmie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • dostęp do benefitów (karty sportowe, pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe)
  • zniżki na produkty PRIMAMODA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Administratorem danych jest PRIMA MODA S.A. z siedzibą w Warszawie 01-748, ul. Dygata 4/7. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Poznaj

PRIMA MODA S.A.

PRIMAMODA zajmuje się sprzedażą najwyższej klasy oryginalnego włoskiego obuwia oraz torebek. Produkty marki cechuje wyjątkowa precyzja wykonania z dbałością o detale oraz wysokiej klasy materiały. Salony marki usytułowane są w ponad 30 najbardziej prestiżowych centrach handlowych Polski. Kolekcje nawiązują do najnowszych trendów, a bogata oferta pozwala zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta klientów.

Poznaj stanowisko: Asystentka ds. Sprzedaży

Asystent/asystentka do spraw sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą stanowiącą bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może realizować szereg czynności organizacyjnych, obowiązków o charakterze biurowym, wyznaczanym na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu sprzedaży. Asystentka może więc przykładowo przygotowywać oferty ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl