Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Asystent Technologa Produkcji

GGG Sp. z o.o.
Radom
praca stacjonarna
6314 dni temu

Ogłoszenie numer: 26585, z dnia 2007-02-19

Firma GGG jest ekspertem w produkcji precyzyjnych detali w technice CNC oraz montażu mechanicznego. Oferujemy zakres usług począwszy od obróbki i wykonania pojedynczych detali, poprzez produkcję i dostawy partii produkcyjnych, do budowy i wykonawstwa kompletnego podzespołu lub urządzenia. Wykonujemy precyzyjne frezowanie i toczenie CNC, a także wiercenie głębokich otworów. Nasze usługi produkcyjne świadczymy od 1991 roku, głównie dla klientów ze Szwajcarii, Niemiec, Holandii oraz Wielkiej Brytanii.

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

- wsparcie w zakresie projektowania i uruchamiania nowych procesów technologicznych, - definiowanie, instalacja i uruchamianie maszyn i urzadzeń, - nadzór nad prawidłowym wdrażaniem procesu technologicznego do momentu uruchomienia produkcji seryjnej, - ciągłe usprawnianie linii produkcyjnych w celu osiągnięcia lepszej wydajności i ergonomii pracy oraz zwiększenia niezawodności.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym, - znajomość podstawowych technologii produkcyjnych, - doświadczenie z zakresu procesów technologicznych maszyn sterowanych numerycznie, - chęć rozwoju i entuzjazmu, - wiek do 35 lat (mile widziani absolwenci).

Oferujemy

- dobre warunki pracy, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwości rozwoju zawodowego, - profesjonalne szkolenia, - ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmie.