Asystent technologa

STELMET

Zielona Góra

1 dzień temu

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Zakres obowiązków:
  • kontrola kompletności i poprawności dokumentacji technologicznej(rysunki wykonawcze + pakowanie)
  • opracowywanie dokumentacji korygującej wg istniejących standardów oraz jej archiwizowanie,
  • aktualizacja i pielęgnacja danych podstawowych i sterujących w systemie informatycznym klasy ERP
  • poprawianie jakości i produktywności poprzez standaryzację materiałów i operacji procesu produkcji,
  • aktywny udział w optymalizowaniu przepływów w procesie produkcji w celu ograniczenia nadmiernego przemieszczenia materiałów (zbędny transport) oraz w eliminowaniu nieproduktywnych zbędnych czynności,
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia drewna,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku technologa,
  • zdolności analityczne i organizacyjne,
  • znajomość programu CAD,
  • mile widziana znajomość programu SAP.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • dobrą atmosferę pracy,
  • pracę w prężnej dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferty pisemne z adnotacją dot. stanowiska prosimy przesyłać wyłącznie za pomocą poniższego przycisku

Zastrzegamy sobie prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog

Rekrutują z Praca.pl