Zobacz więcej ofert pracy

Asystent w dziale kadrowo-płacowym

AXIDUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
2589 dni temu

Ogłoszenie numer: 1577104, z dnia 2017-04-08

Firma Axidus International
dla swojego klienta – biura rachunkowego
poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • stanowisko pomocy w dziale kadrowo-płacowym
  • podstawowe prace z zakresu kadrowo-płacowego, organizacja akt osobowych i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem
  • sporządzanie korespondencji w kontaktach z ZUS
  • sporządzanie wszelkiej dokumentacji związanej z zatrudnieniem

Wymagania

  • dokładność, rzetelność, pracowitość, zdolności organizacyjne
  • biegła obsługa komputera
  • chęć rozwoju i kształcenia zawodowego
  • mile widziane, aczkolwiek niekonieczne, doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • przyuczenie i kształcenie od podstaw pod okiem specjalistów z zakresu kadrowo-płacowego
  • możliwości rozwoju, zdobywania wiedzy, uczestnictwa w szkoleniach
  • pracę w młodym, prężnie działającym zespole
  • zdobycie doświadczenia niezbędnego do samodzielnej pracy na oferowanym stanowisku
  • stabilną pozycję w firmie z wieloletnim doświadczeniem