Asystent w Dziale Obsługi Klienta z j. niemieckim

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.

Szczecin

95 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, Firmy z branży BPO, specjalizującej się w zakresie telefonicznej obsługi klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: ADOKJN/SZN/082017

ZADANIA

  • wsparcie techniczne Klientów niemieckich z elementami telesprzedaży
  • telefoniczna obsługa Klientów

WYMAGANIA

  • znajomość j. niemieckiego - poziom B2
  • komunikatywność i otwartość
  • asertywność
  • umiejętności perswazyjne i negocjacyjne mile widziane

OFERUJEMY

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem 4000 zł brutto
  • system premiowy co miesiąc
  • szkolenia i kursy
  • kartę Multisport + pakiet zdrowotny
  • dodatek relokacyjny w wysokości 700 zł przez okres 1,5 roku
  • dodatkowe bonusy pozapłacowe: dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • gratyfikacje finansowe za rekomendację kandydatów

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za telefoniczną obsługę klientów biznesowych/indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach it, prawie, finansach, reklamie. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy: obsługa rozmów przychodzących, tj. informowanie klientów o usługach/produkcie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, informowanie użytkowników ...
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Rekrutują z Praca.pl