Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent w Dziale Obsługi Klienta

stat24 Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6132 dni temu

Ogłoszenie numer: 31890, z dnia 2007-08-03

stat24 Sp. z o.o. to najszybciej rozwijająca się firma świadcząca usługi monitorowania oglądalności witryn internetowych na polskim rynku. Usługi dostarczane przez firmę zostały uznane za standard badań oglądalności małych i średnich witryn internetowych. Naszym rozwiązaniom, opartym na najnowszej technologii, zaufały największe podmioty z branży internetowej, takie jak Grupa Ogicom, home.pl, INTERIA.PL, Onet.pl, Polskie Badania Internetu, SISCO. Aktualnie stat24 obsługuje, bezpośrednio i poprzez sieć Partnerów, ponad 900 000 witryn internetowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- prowadzenie bieżących kontaktów handlowych z Klientami - obsługa sieci Partnerów - rozliczenia finansowe Klientów i Partnerów - współtworzenie planu działań sprzedażowych - wsparcie w realizacji bieżących działań - udział w budowaniu strategii firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub jest studentem ostatniego roku - dobrą znajomość języka angielskiego - bardzo dobrą organizację pracy, samodzielność, kreatywność Dodatkowymi atutami będą - studia techniczne, informatyczne - zainteresowanie rynkiem internetowym - bardzo dobre wyniki w nauce

Oferujemy

- udział w budowaniu sukcesu firmy na rynkach polskim i zagranicznym - udział w budowaniu standardu w usługach internetowych - wiedzę o specyfice działania na rynku internetowym