Asystent w Dziale Zakupów z j. angielskim

DPM Sp. z o.o.

Sosnowiec

164 dni temu

 

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji maszyn budowlanych, w związku z rozbudową działu Zakupów Globalnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

 

Asystent w Dziale Zakupów z j. angielskim
Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: ADZ/07/DPM

 

 

Jeżeli znasz język angielski i chcesz pracować na rzecz renomowanej firmy posiadającej fabryki na całym świecie oraz chcesz  rozwijać swoją karierę w międzynarodowych, strategicznych zakupach – prześlij do nas swoje CV.

 

Poszukujemy zarówno osób stawiających swoje pierwsze kroki w zdobywaniu doświadczenia zawodowego, jak i osób posiadających już praktyki bądź staż (jedno, dwu, trzy letni…) w obszarze szeroko pojętego łańcucha dostaw.

 

Dla kandydatów z małym stażem pracy, to szansa na zdobycie cennego doświadczenia pod okiem doświadczonych menadżerów.

 

Dla bardziej doświadczonych kandydatów – to szansa na dalszych rozwój w niezwykle cenionej, globalnej firmie.

 

Prześlij do nas swoje CV a na pewno dopasujemy jedną z naszych ofert do Ciebie
i Twoich oczekiwań!

 

Podejmij wyzwanie!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Asystent ds. Zakupów

Asystent do spraw zakupów jest osobą odpowiedzialną za dokonywanie bieżących zakupów wewnątrz firmy lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku analizuje informacje o dostępnych dostawcach danych produktów i dokonuje wyboru samodzielnie lub w konsultacji z kierownikiem działu zakupów. Po dokonanej transakcji sporządza szczegółowy raport, który przekazuje przełożonym – w tym przypadku ...
Asystent ds. Zakupów Praca Asystent ds. Zakupów

Rekrutują z Praca.pl