Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystentka/Asystent Działu Sprzedaży

Imedia Group
mazowieckie
praca stacjonarna
4713 dni temu

Ogłoszenie numer: 153199, z dnia 2011-06-23

IMEDIA GROUP JEST DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĄ PROWADZĄCĄ TEMATYCZNE PORTALE INTERNETOWE. W CHWILI OBECNEJ POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Aktualizacja bazy danych klientów biznesowych,
  • Koordynacja procesu obsługi posprzedażnej.

Wymagania

  • Łatwość prowadzenia rozmowy telefonicznej,
  • Systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalne związane z obsługą klienta,
  • Umiejętność obsługi komputera ( Windows, Office, Internet).

Oferujemy

  • Stałą pracę w Warszawie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesującą pracę w  młodym, dynamicznym  zespole,
  • Szkolenia.