Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Asystentka/ Asystent

Endutex Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4750 dni temu

Ogłoszenie numer: 152021, z dnia 2011-06-15

Endutex Polska jest członkiem GRUPY ENDUTEX. Firma jest oddziałem w Polsce której aktywność koncentruje się na działalności handlowej w sektorze tkanin powlekanych PCV oraz PU

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • obsługa bieżących spraw biurowych, korespondencji, poczty - przygotowanie ofert handlowych - kontakt z klientami
  • współpraca z pracownikami magazynu i stały nadzór stanów magazynowych.
  • sporządzanie kalkulacji i raportów

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła obsługa środowiska Windows, pakietu Office oraz internetu
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
  • dokładność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • prace w młodym i zgranym zespole
  • możliwość szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji
  • motywacyjny system wynagrodzeń