Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Asystentka/ Sekretarka

JOTAFAN Andrzej Zagórski
Kraków
praca stacjonarna
4791 dni temu

Ogłoszenie numer: 144205, z dnia 2011-04-13

Główną dziedziną działalności naszej firmy jest konstruowanie i produkcja
elektronicznych urządzeń sterowania mikroklimatem w obiektach przemysłowych i hodowlanych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie obsługiwać sekretariat, a także dbać o kontakty z Klientami, będzie wykonywać prace biurowe związane z organizacją produkcji oraz aktualizować naszą witrynę internetową (za pomocą prostego edytora).

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Skrupulatność, punktualność i rzetelność, uczciwość oraz lojalność wobec firmy,
  • Podstawowa wiedza techniczna pozwalająca na rozmowy z Klientami w zakresie naszej oferty
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Interesującą i stabilną pracę w firmie konstrukcyjno-produkcyjnej: w przypadku obustronnego zadowolenia ze współpracy jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem na długi okres czasu,
  • Stabilny i określony, ale także elastyczny czas pracy (5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie, start od 7.00 do 8.00 - do wyboru),
  • Ciągły rozwój zawodowy niezbędny dla realizacji nowych projektów,