Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Asystentka Zarządu

DTA Sp. z o.o
dolnośląskie, Smolec k/Wrocławia
praca stacjonarna
5343 dni temu

Ogłoszenie numer: 77308, z dnia 2009-10-06

Firma DTA powstała w 1991 roku. Od tej pory rozbudowana sieć naszych placówek rozwija się na terenie całego kraju, a wykaz usług naszej firmy nieustannie się rozszerza. Obecnie oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne, w tym świadczenie usług spedycyjnych i transportowych, kompleksowa obsługa celna, magazynowanie i dystrybucja towarów.
Obecnie poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Smolec k/Wrocławia

Opis stanowiska

  • Koordynacja pracy biura,
  • Współpraca z oddziałami firmy,
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji i informacji,
  • Przygotowywanie tłumaczeń korespondencji i innych materiałów,
  • Współudział przy realizacji wybranych projektów rozwojowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Windows,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Pozytywne nastawienie do otoczenia, wysoka kultura osobista oraz samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność zarządzania czasem,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowy atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność w wykonywanej pracy,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.