Zobacz więcej ofert pracy

Asystentka

TAHOE
Wrocław
praca stacjonarna
6681 dni temu

Ogłoszenie numer: 17968, z dnia 2006-02-10

TAHOE

Producent profesjonalnych urządzeń telekomunikacyjnych - http://www.tahoe.pl/

Asystentka

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej na tym stanowisku osoby będzie należało organizowanie bieżącej pracy biura - przyjmowanie zamówień od klientów (telefonicznie i mailem), informowanie klientów o ofercie firmy, przygotowywanie ofert cenowych, wystawianie faktur, kontakty z firmami spedycyjnymi, urzędami celnymi, sprawy kadrowe, itp.

Wymagania

- płynna (!) znajomość języka angielskiego - komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów - umiejętność utrzymania porządku w biurze, wręcz pedantyczna dokładność

Oferujemy

Oferujemy: - kontakt z ciekawymi zagadnieniami z zakresu handlu międzynarodowego - pracę w sympatycznym zespole - swobodną atmosferę w pracy