Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Stany Zjednoczone
Au Pair Usa. Bezpłatny Przelot I Rabat Dla Koleżanek.

Prowork
Stany Zjednoczone
praca stacjonarna
6473 dni temu

Ogłoszenie numer: 21292, z dnia 2006-09-07

Prowork

Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1bMinisterstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)

Miejsce pracy: Stany Zjednoczone

Opis stanowiska

Współpracujemy z profesjonalną agencją amerykańską Au Pair Care mającą upoważnienie rządu amerykańskiego do pośrednictwa w organizowaniu wyjazdów Au Pair. Oferujemy rodziny z dużych miast na terenie całych Stanów Zjednoczonych, m.in. Waszyngton, Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Boston, Chicago. Długość pobytu: 12 miesięcy

Wymagania

wiek 18– 27 lat komunikatywny angielski chęć opiekowania się dziećmi prawo jazdy Obowiązki: - pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy - zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godz/tyg. - babysitting nie więcej niż 3 wieczory tygodniowo - nauka na kursach językowych bądź innych

Oferujemy

Goszcząca rodzina z USA zapewnia dla Au Pair: - 12 miesięczny pobyt w amerykańskiej rodzinie na podstawie wizy J-1 z możliwością przedłużenia pobytu o kolejne 12 miesięcy - bezpłatny przelot w obie strony na trasie Warszawa- Nowy Jork -Warszawa, oraz koszt biletu z Nowego Jorku do miejsca zamieszkania goszczącej rodziny - 4 - dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku (hotel ulokowany na Manhattanie) - własny pokój i całodzienne wyżywienie - kieszonkowe w wysokości 560 USD miesięcznie (Au Pair Elite - 800 USD miesięcznie) - jednorazowe stypendium 500 USD od zapraszającej rodziny pokrywające większość kosztów nauki - ubezpieczenie zdrowotne i od odpowiedzialności cywilnej - 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu (można w tym czasie wyjechać z USA) - możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie - pomoc i opiekę partnerskiego biura - opiekę lokalnego opiekuna z ramienia organizacji amerykańskiej, który gwarantuje bezpośrednią opiekę, pomoc w doborze szkoły i spotkaniach z innymi Au Pair przebywającymi w danym rejonie Koszty: -Opłata za wizę 100 USD UWAGA: W ramach specjalnej promocji, dla każdego kto podpisze z nami umowę do końca lipca br. i wyjedzie w dowolnym terminie do końca 2006 koszt programu wynosi 575 zł. Wyjazd wspólnie z koleżanką/koleżankami to dodatkowe rabaty 50zł, 100zł, 150 zł lub więcej Okres oczekiwania na rodzinę: ok. 6- 10 tygodni Procedura wizowa: biuro zapewnia pomoc w przygotowaniu dokumentów wizowych SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA NASZEJ STRONIE http://www.prowork.com.pl